Etykieta Energetyczna Stolarki to innowacyjne narzędzie służące do oceny efektywności energetycznej oraz sporządzania etykiet energetycznych stolarki budowlanej (okien pionowych i dachowych, świetlików, drzwi oraz bram garażowych), zgodnych z Dyrektywą 2010/30/EU o etykietowaniu energetycznym produktów związanych z energią.

Program sporządza oceny energetyczne stolarki w oparciu o metodę opracowaną przez Dolnośląską Agencję Energii i Środowiska oraz Narodową Agencję Poszanowania Energii.

Dostępna jest desktopowa wersja programu działająca na komputerach z systemem Microsoft Windows. Umożliwia ona manualne sporządzanie pojedynczych etykiet i drukowanie ich na zwykłych drukarkach biurowych.

Widok głównego okna programu do etykietowania energetycznego stolarki

Wszystkim producentom wykonującym stolarkę o oparciu o systemy informatyczne oferujemy integrację programu Etykieta Energetyczna Stolarki z ich systemami produkcyjnymi, co umożliwi automatyczne sporządzanie i drukowanie wielu etykiet oraz niezbędnych raportów.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z Panem Jerzym Żurawskim (email: cieplej@cieplej.pl) w celu przedstawienia jej szczegółów i zaplanowania dalszej współpracy.

OFERTA DLA PRODUCENTÓW OKIEN/DRZWI

Klucz licencyjny do programu Etykieta Energetyczna Stolarki kosztuje 700 zł + VAT (wersja jednostanowiskowa).

W celu złożenia zamówienia prosimy wysłać maila na adres soft@cieplej.pl.